Понедельник, 29/Апреля/2024, 12:36:27Главная | Регистрация | Вход

Форма входа

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 21
Положення про Оргкомітет - Страница 2 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Народовластие » Народовластие » Положення про Оргкомітет (по створенню Громадянського Руху "За Народовладдя !")
Положення про Оргкомітет
Илья_СилантьевДата: Воскресенье, 24/Апреля/2011, 13:11:42 | Сообщение # 1
Администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 263
Награды: 14
Репутация: 5
Статус: Offline
Організаційна структура та принципи Оргкомітету
по створенню Громадського Руху "За народовладдя"

====================================================================

Оргкомітет створено з метою заснування громадського руху "За народовладдя!", місія якого полягає в сприянні українському народові постати володарем своїй долі, дійсним сувереном української держави. Для досягнення своїй мети Оргкомітет може вдаватися до будь яких дій та заходів, що не суперечать Конституції України.

Організаційна структура Оргкомітету

1. Оргкомітет є тимчасовим органом, виключно на період організаційних дій . Працює щоденно в дистанційному інтернет-режимі та щотижнево проводить очні засідання зі складанням протоколів.

2. Членство в Оргкомітеті є індивідуальним .

3. Членами Оргкомітету можуть бути особи , які визнають принципи , мету Руху «За народовладдя» які відображені в головних документах – Декларація Руху «За народовладдя» та «Ідейно-організаційні основи Руху «За народовладдя», а також дотримуються вимог «Правил та принципів взаємовідносин в оргкомітеті».

4. Членство в Оргкомітеті добровільне . Будь-який член його може вільно вийти з нього за письмового попередження про це Оргкомітет за тиждень до наступного засідання.

5. Виключення із складу оргкомітету здійснюється рішенням за умови систематичного порушення членом принципів взаємовідносин в оргкомітеті. Кожен виключений має право бути поновлений в складі оргкомітету.

6. Членство в оргкомітеті тимчасово припиняється за умови , якщо член оргкомітету не присутній на засіданнях не менше 3-х разів підряд.

7. Кожен член оргкомітету відповідає за певний напрямок діяльності його. Всі мають рівні права під час прийняття рішень Оргкомітету.

8. Для ведення засідань Оргкомітету щоразу обирається його голова та секретар серед членів комітету , які зобовязані протягом 3-х днів розмістити Протокол засідання Оргкомітету на форумі .

9. Термін наступного засідання Оргкомітету призначається на попередньому його засіданні.

10 . Будь-які документи від імені Оргкомітету, в обов'язковому порядку розглядаються простою більшістю його, з наступним прийняттям рішення з розглянутого питання. Обговорення документів здійснюється за умови попереднього їх вивчення кожним членом Оргкомітету. Строк вивчення їх приймається на засіданнях комітету.

11. Всі рішення приймаються простою більшістю голосів присутніх членів Оргкомітету на засіданнях. Голосують:"за","проти","утримався".
12. Засідання вважаються дійсними за умови кворуму присутніх членів Оргкомітету. Відсутні члени Оргкомітету самостійно вивчають прийняті рішення і приймають їх до виконання беззаперечно, але можуть надавати додаткову інформацію у будь якій формі, письмово чи у вигляді коментарів на інтернет- форумі .

13. Кооптація до складу Оргкомітету відбувається за наявності письмового звернення майбутнього члена до Оргкомітету , обговорення його кандидатури та прийняття рішення безпосередньо на засіданні Оргкомітету консенсусно.

Принципи взаємовідносин в Оргкомітеті

В своїй діяльності члени Оргкомітету керуються такими принципами:
- Рівності всіх членів одне перед одним.
- Толерантного ставлення членів оргкомітету одне до одного.
- Терпимості до іншої мови, національності, віросповідання, приналежності
до іншої ідеології у громадській діяльності.
- Взаємоповаги .
- Позитивізму та добродушності в спілкуванні.
- Консолідації навколо загальної мети та виконання прийнятих рішень.
- Конструктивізму та доцільності в пропозиціях.
- Відмова від претензій на першочерговість або авторство в будь-якій
сфері діяльності оргкомітету.
- Відмова від авторитаризму та інтриг .

Дана Організаційна структура Оргкомітету та принципи взаємовідносин в ньому прийняті за основу діяльності Оргкомітету всіма членами Оргкомітету на засіданні одноголосно.

«_____» _________________ р


Наша сила в том что мьі разньіе !
 
Кулинич_НатальяДата: Суббота, 25/Июня/2011, 19:29:47 | Сообщение # 16
Генератор идей
Группа: Друзья
Сообщений: 119
Награды: 5
Репутация: 4
Статус: Offline
Шановні колеги прошу знайомитись із новим Положенням про Оргкомітет.

Проект
Положення про Оргкомітет по створенню
Громадянського Руху «За Народовладдя !»


====================================================================

Оргкомітет – тимчасова організаційна структура, призначена для підготовки та проведення установчого з’їзду Громадянського Руху "За Народовладдя!", мета якого – утвердження в Україні реального народовладдя, як загальнонародного самоврядування, при якому виключно дух, інтелект та воля народу визначають правила спільного буття в країні і кожен громадянин її має можливість приймати участь у створенні та прийнятті рішень, що стосуються його життя.
Для досягнення своєї мети Оргкомітет може вдаватися до будь яких дій та заходів, що не суперечать Конституції України.

Структура Оргкомітету та його завдання

1. Оргкомітет складається із центрального координуючого органу - Ради Оргкомітету, та його регіональних відділень по Україні.
2. До складу Ради Оргкомітету входять персоналії первинного складу на час прийняття цього Положення та представники регіональних відділень.
3. Регіональні відділення Оргкомітету створюються за рішенням Ради Оргкомітету, згідно якого в регіон делегується повноважний представник Оргкомітету для здійснення організаційних дій та формування відділення. Рада Оргкомітету координує та контролює процес створення регіональних відділень і може змінювати свого представника. Регіональні відділення діють на засадах цього Положення.
4. Основні завдання Ради Оргкомітету:
• створення засадничих документів Руху, організаційних та вихідних документів Оргкомітету;
• внесення змін та доповнень до документів в тому числі цього Положення.
• проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших заходів, що популяризують ідеї Руху, з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців;
• формування планів роботи Оргкомітету .
• формування регіональних відділень контроль та координація їх дій.
5. Основні завдання регіональних відділень:
• проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших заходів, що популяризують ідеї Руху, з метою приєднання до складу відділень однодумців;
• популяризація інформації про створення ГР «За Народовладдя!» всіма доступними та законними методами.
• виконання рішень Ради Оргкомітету.

Членство в Оргкомітеті

6. Членами Оргкомітету можуть бути особи, які зареєстровані в Україні, підтримують мету Руху та методи її досягнення, які викладені в Зверненні Оргкомітету, розділяють принципи взаємовідносин, закладені в Організаційних основах Руху та відображені в цьому Положенні, зобов'язуються виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання.

7. Членом Оргкомітету може стати особа, яка має активну життєву позицію у відстоюванні народовладдя, має навички організаторської діяльності, має можливість та готова витрачати свій час та власні знання і досвід для досягнення мети Оргкомітету, сприймає суть Оргкомітету як ділового дієвого органу та вміє працювати в команді. Кожен член Оргкомітету відповідає за певний напрямок діяльності Оргкомітету.

8. Членство в Оргкомітеті є особисте та не може бути представництва члена оргкомітету іншою довіреною особою чи іншим членом Оргкомітету навіть при наявності письмового доручення. Делегований представник регіонального відділення Оргкомітету на засіданні Ради Оргкомітету має статус законного представника всього відділення, а не окремих його членів.

9. На початковому етапі майбутній член Оргкомітету набуває статусу
«Прихильника» до моменту прояву його активності в роботі Оргкомітету, а саме: - обов’язкова очна явка на засіданнях Оргкомітету чи Ради Оргкомітету не менше ніж три засідання підряд; - активна участь у інтернет-обговоренні ; - активна та відповідальна участь у виконанні доручень Оргкомітету . Після цього «Прихильник» може стати членом Оргкомітету по колегіальному рішенню членів Оргкомітету (будь то Рада Оргкомітету чи регіональне відділення).

10. Членство в Оргкомітеті добровільне. Будь-хто за власним бажанням може подати заяву з проханням прийняти до складу Оргкомітету, та вийти з нього за письмового попередження про це Оргкомітет. Перші три кандидата до складу регіонального відділення Оргкомітету приймаються рішенням Ради Оргкомітету.

11. Прийом (кооптація) до складу Оргкомітету відбувається прийняттям відповідного рішення Радою Оргкомітету чи його регіональним відділенням за наявності письмової заяви затвердженої форми та після обговорення цього питання в присутності заявника. Рішення приймається на наступному засіданні після того, на якому розглядалось це питання. Рішення повинно прийматися консенсусом.

12. Виключення зі складу Оргкомітету здійснюється за умови:
• надходження особистої заяви про вихід зі складу Оргкомітету (заява розглядається на засіданні, але рішення про виключення при цьому не приймається, інформація береться до відома);
• прийняття відповідного рішення за умови систематичного порушення членом Оргкомітету принципів взаємовідносин в Оргкомітеті. Кожен виключений має право бути поновлений в складі Оргкомітету.

13. Членство в Оргкомітеті тимчасово призупиняється за умови, якщо член Оргкомітету не присутній на засіданнях не менше 3-х разів підряд. Призупинення констатується членами Оргкомітету на початку третього засідання за його відсутності и не потребує прийняття рішення. Відновлення членства здійснюється рішенням Оргкомітету на прохання прибулого на засідання після тривалої відсутності члена Оргкомітету.

14. В своїй діяльності члени Оргкомітету користуються рівними правами і несуть рівні зобов'язання.

15. Кожен член Оргкомітету має право:
• брати участь у виробленні, прийнятті і реалізації рішень Оргкомітету;
• вносити до Оргкомітету свої пропозиції і документи;
• отримувати інформацію з питань діяльності Оргкомітету;
• вільно вийти із складу Оргкомітету.
16. Кожен член Оргкомітету зобов'язаний:
• виконувати рішення Оргкомітету;
• дотримуватись у своїй діяльності положень Звернення Оргкомітету і Організаційних основ Руху, виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання;
• дбати про зміцнення авторитету Оргкомітету.

Члени Оргкомітету по завершенню своїх повноважень мають пріоритетне право бути обраними в координаційні органи Громададянського Руху «За Народовладдя!» на засновницькому зїзді по його створенню.

Організація діяльності Оргкомітету

17. Діяльність Оргкомітету організується шляхом прийняття і виконання колегіальних рішень Ради і відділень Оргкомітету. Рішення приймаються на очних засіданнях оргкомітету або його відділень та методом збору електронних підписів всіх членів. Рішення на очному засіданні приймаються простою більшістю від присутніх (один член Оргкомітету має один голос і не може голосувати від імені та за дорученням іншого члена). Рішення, прийняте за допомогою збору підписів, є правочинним, якщо за нього проголосувала більшість складу Ради (відділення).

18. Засідання Ради Оргкомітету вважаються дійсними за умови присутності не менш половини її членів. Відсутні члени Ради самостійно вивчають прийняті рішення і приймають їх до виконання беззаперечно, але можуть надавати додаткову інформацію у будь якій формі, письмово чи у вигляді коментарів на інтернет-форумі сайту Оргкомітету.

19. Засідання Ради Оргкомітету відбуваються в Києві щотижнево. Термін та місце проведення, голова та секретар наступного засідання Оргкомітету призначаються на попередньому його засіданні. Голова та секретар відповідають за підготовку порядку денного наступного засідання. В разі форс-мажору мають право перенести засідання.

20. Періодичність засідань та форма праці між засіданнями регіональних відділень Оргкомітету здійснюється згідно затвердженого самостійного колегіального рішення членів відповідного відділення з обов’язковим повідомленням Ради Оргкомітету. Керують роботою регіональних відділень повноважні представники Оргкомітету.

21. На засіданні Ради Оргкомітету спочатку підтверджуються повноваження раніше обраних голови та секретаря, або з поважних обставин обираються інші. Голова і секретар забезпечують проведення засідання та зобов’язані протягом 3-х днів розмістити Протокол засідання Оргкомітету на форумі сайту Оргкомітету. Кожне регіональне відділення Оргкомітету має на сайті власну сторінку, де відображаються всі рішення, звіти та новини в роботі відділення, а при відсутності інтернет-сайту звіти акумулюються на форумі.

22. Будь-які документи та усні звернення від імені Оргкомітету, в обов'язковому порядку розглядаються на очних засіданнях Оргкомітету та приймаються простою більшістю присутніх. Обговорення документів здійснюється за умови попереднього їх вивчення кожним членом Оргкомітету, а обговорення усних звернень безпосередньо на очному засіданні Оргкомітету. Строк вивчення їх приймається на засіданнях комітету.

23. Проекти рішень і документів Оргкомітету можуть готувати всі члени Оргкомітету за бажанням. Проект повинен бути розмноженим у необхідній кількості й запропонованим до порядку денного. Мова документа (українська або російська) за бажанням автора. Після прийняття документу він, за необхідності, перекладається на інші мови. Всі офіційні документи Оргкомітету повинні мати версії на української, російської та англійської мовах.

24. Проекти документів обговорюються спочатку в Інтернеті, потім на очному засіданні .

25. Будь-який документ, розглянутий на засіданні Оргкомітету, обов'язково проходить такі стадії, як прийняття за основу, прийняття виправлень до кожної статті й прийняття в цілому. Якщо документ не вдається прийняти протягом одного засідання, для його редагування в період між засіданнями здійснюється інтернет-обговорення.

26.Ззатвердження документів Оргкомітету можливе прийняттям рішень за допомогою збору електронних підписів членів Оргкомітету.

Принципи взаємовідносин в Оргкомітеті

В своїй діяльності члени Оргкомітету керуються такими принципами:
• Рівності всіх членів одне перед одним.
• Взаємоповаги і толерантного ставлення членів Оргкомітету одне до одного.
• Терпимості до іншої мови, національності, віросповідання, приналежності до іншої ідеології у громадській діяльності.
• Позитивізму та добродушності в спілкуванні.
• Консолідації навколо загальної мети та виконання прийнятих рішень.
• Конструктивізму та доцільності в пропозиціях.
• Відмова від претензій на першочерговість або авторство в будь-якій сфері діяльності Оргкомітету.
• Відмова від авторитаризму та інтриг.

Під час спілкування на сайті, проведення засідань та заходів членам Оргкомітету забороняється використовувати нецензурну лексику.

Дане Положення друкується у двох примірниках, які підписуються членом Оргкомітету, один із яких видається на руки йому, а другий залишається в архіві Оргкомітету.

Дата Підпіс /ПІБ/

Добавлено (25/Июнь/2011, 19:29:47)
---------------------------------------------
Шановне товариство дане Положення на засіданні Оргкомітету 25 червня 2011 року прийнято за основу .
Тому прошу доповнювати .


"Знания - познаются, мудрость - осознаётся"

Сообщение отредактировал Кулинич_Наталья - Пятница, 24/Июня/2011, 15:35:42
 
Кулініч НаталяДата: Вторник, 12/Июля/2011, 00:03:45 | Сообщение # 17
Группа: Гости





Шановні колеги мене сайт вже не сприймає то я розміщу Положення , як гість.

Положення про Оргкомітет по створенню
Громадянського руху «За Народовладдя!»
==============================================

Оргкомітет – тимчасова організаційна структура, призначена для підготовки та проведення установчого з’їзду Громадянського руху "За Народовладдя!" (надалі – ГР "За Народовладдя!"), мета якого – утвердження в Україні реального народовладдя, як загальнонародного самоврядування, при якому виключно дух, інтелект та воля народу визначають правила спільного буття в країні і кожен її громадянин має можливість приймати участь у створенні та прийнятті рішень, що стосуються його життя.
Для досягнення своєї мети Оргкомітет може вдаватися до будь яких дій та заходів, що не суперечать Конституції України.

Структура Оргкомітету та його завдання
1. Оргкомітет складається із центрального координуючого органу - Ради Оргкомітету, та його регіональних відділень по Україні.
2. До складу Ради Оргкомітету входять персоналії всеукраїнського рівня та представники регіональних відділень.
3. Регіональні відділення Оргкомітету створюються за рішенням Ради Оргкомітету, згідно якого в регіон делегується повноважний представник Оргкомітету для здійснення організаційних дій та формування відділень. Рада Оргкомітету координує та контролює процес створення регіональних відділень і може змінювати свого представника. Регіональні відділення діють на засадах цього Положення.
4. Основні завдання Ради Оргкомітету:
• формування регіональних відділень, координація та контроль їх діяльності;
• створення засадничих документів ГР "За Народовладдя!", організаційних та вихідних документів Оргкомітету, внесення змін та доповнень до цих документів, в тому числі до цього Положення;
• розповсюдження інформації про створення ГР «За Народовладдя!», проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших всеукраїнських заходів, що популяризують ідеї ГР "За Народовладдя!", з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців.
5. Основні завдання регіональних відділень:
• розповсюдження інформації про створення ГР «За Народовладдя!», проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших місцевих заходів, що популяризують ідеї ГР "За Народовладдя!", з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців.
• виконання рішень Ради Оргкомітету.

Членство в Оргкомітеті
6. Членами Оргкомітету можуть бути особи, які зареєстровані в Україні, підтримують мету ГР "За Народовладдя!" та методи її досягнення, які викладені в Зверненні Оргкомітету, розділяють принципи взаємовідносин, закладені в Організаційних основах ГР "За Народовладдя!" та відображені в цьому Положенні, зобов'язуються виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання.
7. Членом Оргкомітету може стати особа, яка має активну життєву позицію у відстоюванні народовладдя, має навички організаторської діяльності, має можливість та готова витрачати свій час та власні знання і досвід для досягнення мети Оргкомітету, сприймає суть Оргкомітету як ділового дієвого органу та вміє працювати в команді. Кожен член Оргкомітету відповідає за певний напрямок діяльності Оргкомітету.
8. Членство в Оргкомітеті є особисте та не може бути представництва члена оргкомітету іншою довіреною особою чи іншим членом Оргкомітету навіть при наявності письмового доручення. Делегований представник регіонального відділення Оргкомітету на засіданні Ради Оргкомітету має статус законного представника всього відділення, а не окремих його членів.
9. На початковому етапі майбутній член Оргкомітету набуває статусу «Прихильника» до моменту прояву його активності в роботі Оргкомітету, а саме: - обов’язкова очна явка на засіданнях Оргкомітету чи Ради Оргкомітету не менше ніж три засідання підряд; - активна участь у інтернет-обговоренні ; - активна та відповідальна участь у виконанні доручень Оргкомітету. Після цього «Прихильник» може стати членом Оргкомітету по колегіальному рішенню членів Оргкомітету (будь то Рада Оргкомітету чи регіональне відділення).
10. Членство в Оргкомітеті добровільне. Будь-хто за власним бажанням може подати заяву з проханням прийняти до складу Оргкомітету, та вийти з нього за письмового попередження про це Оргкомітет. Не менш ніж перші три кандидата до складу регіонального відділення Оргкомітету приймаються рішенням Ради Оргкомітету.
11. Прийом (кооптація) до складу Оргкомітету відбувається прийняттям відповідного рішення Радою Оргкомітету чи його регіональним відділенням за наявності письмової заяви затвердженої форми та після обговорення цього питання в присутності заявника. Рішення приймається на наступному засіданні після того, на якому розглядалось це питання. Рішення повинно прийматися консенсусом.
12. Виключення зі складу Оргкомітету здійснюється за умови:
• надходження особистої заяви про вихід зі складу Оргкомітету (заява розглядається на засіданні, але рішення про виключення при цьому не приймається, інформація береться до відома);
• прийняття відповідного рішення за умови систематичного порушення членом Оргкомітету принципів взаємовідносин в Оргкомітеті. Кожен виключений має право бути поновлений в складі Оргкомітету.
13. Членство в Оргкомітеті тимчасово призупиняється за умови, якщо член Оргкомітету не присутній на засіданнях не менше 3-х разів підряд. Призупинення констатується членами Оргкомітету на початку третього засідання за його відсутності и не потребує прийняття рішення. Відновлення членства здійснюється рішенням Оргкомітету на прохання прибулого на засідання після тривалої відсутності члена Оргкомітету.
14. В своїй діяльності члени Оргкомітету користуються рівними правами і несуть рівні зобов'язання.
15. Кожен член Оргкомітету має право:
• брати участь у виробленні, прийнятті і реалізації рішень Оргкомітету;
• вносити до Оргкомітету свої пропозиції і документи;
• отримувати інформацію з питань діяльності Оргкомітету;
• вільно вийти із складу Оргкомітету.
16. Кожен член Оргкомітету зобов'язаний:
• виконувати рішення Оргкомітету;
• дотримуватись у своїй діяльності положень Звернення Оргкомітету і Організаційних основ ГР "За Народовладдя!", виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання;
• дбати про зміцнення авторитету Оргкомітету.

Члени Оргкомітету по завершенню своїх повноважень мають пріоритетне право бути обраними в координаційні органи ГР "За Народовладдя!" на засновницькому з'їзді по його створенню.

Організація діяльності Оргкомітету
17. Діяльність Оргкомітету організується шляхом прийняття і виконання колегіальних рішень Ради і відділень Оргкомітету. Рішення приймаються на очних засіданнях оргкомітету або його відділень та методом збору електронних підписів всіх членів. Рішення на очному засіданні приймаються простою більшістю від присутніх (один член Оргкомітету має один голос і не може голосувати від імені та за дорученням іншого члена). Рішення, прийняте за допомогою збору підписів, є правочинним, якщо за нього проголосувала більшість складу Ради (відділення).
18. Засідання Ради Оргкомітету вважаються дійсними за умови присутності не менш половини її членів. Відсутні члени Ради самостійно вивчають прийняті рішення і приймають їх до виконання беззаперечно, але можуть надавати додаткову інформацію у будь якій формі, письмово чи у вигляді коментарів на інтернет-форумі сайту Оргкомітету.

19. Засідання Ради Оргкомітету відбуваються в Києві щотижнево. Термін та місце проведення, голова та секретар наступного засідання Оргкомітету призначаються на попередньому його засіданні. Голова та секретар відповідають за підготовку порядку денного наступного засідання. В разі форс-мажору мають право перенести засідання.

20. Періодичність засідань та форма праці між засіданнями регіональних відділень Оргкомітету здійснюється згідно затвердженого самостійного колегіального рішення членів відповідного відділення з обов’язковим повідомленням Ради Оргкомітету. Керують роботою регіональних відділень повноважні представники Оргкомітету.
21. На засіданні Ради Оргкомітету спочатку підтверджуються повноваження раніше обраних голови та секретаря, або з поважних обставин обираються інші. Голова і секретар забезпечують проведення засідання та зобов’язані протягом 3-х днів розмістити інформаційне повідомлення про засідання Оргкомітету на форумі сайту Оргкомітету. Кожне регіональне відділення Оргкомітету має на сайті власну сторінку, де відображаються всі рішення, звіти та новини в роботі відділення, а при відсутності інтернет-сайту звіти акумулюються на форумі.
22. Будь-які документи та тексти усних звернень від імені Оргкомітету, в обов'язковому порядку розглядаються на очних засіданнях Оргкомітету та приймаються простою більшістю присутніх. Обговорення документів здійснюється за умови попереднього їх вивчення кожним членом Оргкомітету, а обговорення усних звернень безпосередньо на очному засіданні Оргкомітету. Строк вивчення їх приймається на засіданнях комітету.
23. Проекти рішень і документів Оргкомітету можуть готувати всі члени Оргкомітету за бажанням. Проект повинен бути розмноженим у необхідній кількості й запропонованим до порядку денного. Мова документа (українська або російська) за бажанням автора. Після прийняття документу він, за необхідності, перекладається на інші мови. Всі офіційні документи Оргкомітету повинні мати версії на української, російської та англійської мовах.
24. Будь-який документ, розглянутий на засіданні Оргкомітету, обов'язково проходить такі стадії, як прийняття за основу, прийняття виправлень до кожної статті й прийняття в цілому. Якщо документ не вдається прийняти протягом одного засідання, для його редагування в період між засіданнями здійснюється інтернет-обговорення.

Принципи взаємовідносин в Оргкомітеті
В своїй діяльності члени Оргкомітету керуються такими принципами:
• Рівності всіх членів одне перед одним.
• Взаємоповаги і толерантного ставлення членів Оргкомітету одне до одного.
• Терпимості до іншої мови, національності, віросповідання, приналежності до іншої ідеології у громадській діяльності.
• Позитивізму та добродушності в спілкуванні.
• Консолідації навколо загальної мети та виконання прийнятих рішень.
• Конструктивізму та доцільності в пропозиціях.
• Відмова від претензій на першочерговість або авторство в будь-якій сфері діяльності Оргкомітету.
• Відмова від авторитаризму та інтриг.

Під час спілкування на сайті, проведення засідань та заходів членам Оргкомітету забороняється використовувати нецензурну лексику.

Дане Положення друкується у двох примірниках, які підписуються членом Оргкомітету, один із яких видається на руки йому, а другий залишається в архіві Оргкомітету.

Дата Підпіс /ПІБ/
 
Илья_СилантьевДата: Вторник, 12/Июля/2011, 06:31:18 | Сообщение # 18
Администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 263
Награды: 14
Репутация: 5
Статус: Offline
Дякую. Сайт сприймає користувачів після введеня логіну та паролю.
В когось замість логіна може бути е-мейл, в когось безпосередньо логін.
Треба розібратись. Головне щоб пароль був вірний, Але, як що все одно не виходить ... потрібно обрати функцію - Забули пароль ? Тоді всі дані прийдуть на е-мейл.
Я, навіть как Адмін, не маю доступа к паролям користувачів. Бажаю успіху, як що все одно виникнуть проблеми - пишіть будь ласка.


Наша сила в том что мьі разньіе !
 
Пресс-службаДата: Понедельник, 18/Июля/2011, 22:35:36 | Сообщение # 19
Исполнительньій комитет
Группа: Модераторы
Сообщений: 54
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Положення про Оргкомітет по створенню
Громадянського руху «За Народовладдя!»

==============================================


Оргкомітет – тимчасова організаційна структура, призначена для підготовки та проведення установчого з’їзду Громадянського руху "За Народовладдя!" (надалі – ГР "За Народовладдя!"), мета якого – утвердження в Україні реального народовладдя, як загальнонародного самоврядування, при якому виключно дух, інтелект та воля народу визначають правила спільного буття в країні і кожен її громадянин має можливість приймати участь у створенні та прийнятті рішень, що стосуються його життя.

Для досягнення своєї мети Оргкомітет може вдаватися до будь яких дій та заходів, що не суперечать Конституції України.


Структура Оргкомітету та його завдання

1. Оргкомітет складається із центрального координуючого органу - Ради Оргкомітету, та його регіональних відділень по Україні та за кордоном.
2. До складу Ради Оргкомітету входять персоналії, яки виконують завдання всеукраїнського рівня, та представники регіональних відділень. Рада Оргкомітету структурується по наступним секторам:

• науковий,
• суспільно-політичний,
• підприємницький,
• інформаційний,
• правовий.

Кожен член Ради Оргкомітету може працювати в будь який кількості секторів.

3. Регіональні відділення Оргкомітету створюються за рішенням Ради Оргкомітету, згідно якого в регіон делегується повноважний представник Оргкомітету для здійснення організаційних дій та формування відділень. Рада Оргкомітету координує та контролює процес створення регіональних відділень і може змінювати свого представника. Регіональні відділення діють на засадах цього Положення.

4. Основні завдання Ради Оргкомітету:

• формування регіональних відділень, координація та контроль їх діяльності;
• створення засадничих документів ГР "За Народовладдя!", організаційних та вихідних документів Оргкомітету, внесення змін та доповнень до цих документів, в тому числі до цього Положення;
• розповсюдження інформації про створення ГР «За Народовладдя!», проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших всеукраїнських заходів, що популяризують ідеї ГР "За Народовладдя!", з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців.

5. Основні завдання регіональних відділень:

• розповсюдження інформації про створення ГР «За Народовладдя!», проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших місцевих заходів, що популяризують ідеї ГР "За Народовладдя!", з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців.
• виконання рішень Ради Оргкомітету.

Членство в Оргкомітеті

6. Членами Оргкомітету можуть бути особи, які підтримують мету ГР "За Народовладдя!" та методи її досягнення, які викладені в Зверненні Оргкомітету, розділяють принципи взаємовідносин, закладені в Організаційних основах ГР "За Народовладдя!" та відображені в цьому Положенні, зобов'язуються виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання.

7. Членом Оргкомітету може стати особа, яка має активну життєву позицію у відстоюванні народовладдя, має навички організаторської діяльності, має можливість та готова витрачати свій час та власні знання і досвід для досягнення мети Оргкомітету, сприймає суть Оргкомітету як ділового дієвого органу та вміє працювати в команді. Кожен член Оргкомітету відповідає за певний напрямок діяльності Оргкомітету.

8. Членство в Оргкомітеті є особисте та не може бути представництва члена оргкомітету іншою довіреною особою чи іншим членом Оргкомітету навіть при наявності письмового доручення. Делегований представник регіонального відділення Оргкомітету на засіданні Ради Оргкомітету має статус законного представника всього відділення, а не окремих його членів.

9. Членство в Оргкомітеті добровільне. Будь-хто за власним бажанням може подати заяву з проханням прийняти до складу Оргкомітету, та вийти з нього за письмового попередження про це Оргкомітет. Не менш ніж перші три кандидата до складу регіонального відділення Оргкомітету приймаються рішенням Ради Оргкомітету.

10. Прийом (кооптація) до складу Оргкомітету відбувається прийняттям відповідного рішення Радою Оргкомітету чи його регіональним відділенням за наявності письмової заяви затвердженої форми та рекомендації члена Оргкомітету. У разі відсутності рекомендації майбутній член Оргкомітету набуває статусу «Прихильника» до моменту прояву його активності в роботі Оргкомітету. Після цього «Прихильник» може стати членом Оргкомітету по колегіальному рішенню членів Оргкомітету (будь то Рада Оргкомітету чи регіональне відділення). Рішення повинно прийматися консенсусом.

11. Виключення зі складу Оргкомітету здійснюється за умови:

• надходження особистої заяви про вихід зі складу Оргкомітету (заява розглядається на засіданні, але рішення про виключення при цьому не приймається, інформація береться до відома);
• прийняття відповідного рішення за умови систематичного порушення членом Оргкомітету принципів взаємовідносин в Оргкомітеті або дискредитації Оргкомітету словами та вчинками. Кожен виключений має право бути поновлений в складі Оргкомітету.

12. Членство в Оргкомітеті тимчасово призупиняється за умови, якщо член Оргкомітету не присутній на засіданнях не менше 3-х разів підряд. Призупинення констатується членами Оргкомітету на початку третього засідання за його відсутності и не потребує прийняття рішення. Відновлення членства здійснюється рішенням Оргкомітету на прохання прибулого на засідання.

13. В своїй діяльності члени Оргкомітету користуються рівними правами і несуть рівні зобов'язання.

14. Кожен член Оргкомітету має право:

• брати участь у виробленні, прийнятті і реалізації рішень Оргкомітету;
• вносити до Оргкомітету свої пропозиції і документи;
• отримувати інформацію з питань діяльності Оргкомітету;
• вільно вийти із складу Оргкомітету,
• здійснювати суспільно-корисну діяльність поза межами Оргкомітету.

15. Кожен член Оргкомітету зобов'язаний:

• виконувати рішення Оргкомітету;
• дотримуватись у своїй діяльності положень Звернення Оргкомітету і Організаційних основ ГР "За Народовладдя!", виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання;
• дбати про зміцнення авторитету Оргкомітету.

Організація діяльності Оргкомітету

16. Діяльність Оргкомітету організується шляхом прийняття і виконання колегіальних рішень Ради і відділень Оргкомітету. Рішення приймаються на очних засіданнях оргкомітету або його відділень та методом збору електронних підписів всіх членів. Рішення на очному засіданні приймаються простою більшістю від присутніх (один член Оргкомітету має один голос і не може голосувати від імені та за дорученням іншого члена). Рішення, прийняте за допомогою збору підписів, є правочинним, якщо за нього проголосувала більшість складу Ради (відділення).

17. Засідання Ради Оргкомітету вважаються дійсними за умови присутності не менш половини її членів. Відсутні члени Ради самостійно вивчають прийняті рішення і приймають їх до виконання беззаперечно, але можуть надавати додаткову інформацію у будь якій формі, письмово чи у вигляді коментарів на інтернет-ресурсах Оргкомітету.

18. Засідання Ради Оргкомітету відбуваються за необхідністю. Термін та місце проведення, голова та секретар наступного засідання Оргкомітету призначаються на попередньому його засіданні. Голова та секретар відповідають за підготовку порядку денного наступного засідання. В разі форс-мажору мають право перенести засідання.

19. Періодичність засідань та форма праці між засіданнями регіональних відділень Оргкомітету здійснюється згідно затвердженого самостійного колегіального рішення членів відповідного відділення з обов’язковим повідомленням Ради Оргкомітету. Керують роботою регіональних відділень повноважні представники Оргкомітету.

20. На засіданні Ради Оргкомітету спочатку підтверджуються повноваження раніше обраних голови та секретаря, або з поважних обставин обираються інші. Голова і секретар забезпечують проведення засідання та зобов’язані протягом 3-х днів розмістити інформаційне повідомлення про засідання Оргкомітету на інтернет-ресурсах Оргкомітету. Кожне регіональне відділення Оргкомітету має на інтернет-ресурсах власну сторінку, де відображаються всі рішення, звіти та новини в роботі відділення.

21. Будь-які документи та тексти усних звернень від імені Оргкомітету, в обов'язковому порядку розглядаються на очних засіданнях Оргкомітету та приймаються простою більшістю присутніх.

22. Проекти рішень і документів Оргкомітету можуть готувати всі члени Оргкомітету за бажанням. Проект повинен бути розмноженим у необхідній кількості й запропонованим до порядку денного. Мова документа (українська або російська) за бажанням автора. Після прийняття документу він, за необхідності, перекладається на інші мови. Всі офіційні документи Оргкомітету повинні мати версії на української, російської та англійської мовах.

23. Будь-який документ, розглянутий на засіданні Оргкомітету, обов'язково проходить такі стадії, як прийняття за основу, прийняття виправлень до кожної статті й прийняття в цілому. Якщо документ не вдається прийняти протягом одного засідання, для його редагування в період між засіданнями здійснюється інтернет-обговорення.

Принципи взаємовідносин в Оргкомітеті

В своїй діяльності члени Оргкомітету керуються такими принципами:

• Рівності всіх членів одне перед одним.
• Взаємоповаги і толерантного ставлення членів Оргкомітету одне до одного.
• Терпимості до іншої мови, національності, віросповідання, приналежності до іншої ідеології у громадській діяльності.
• Позитивізму та добродушності в спілкуванні.
• Консолідації навколо загальної мети та виконання прийнятих рішень.
• Конструктивізму та доцільності в пропозиціях.
• Відмова від претензій на першочерговість або авторство в будь-якій сфері діяльності Оргкомітету.
• Відмова від авторитаризму та інтриг.

Під час спілкування на інтернет-ресурсах Оргкомітету, проведення засідань та заходів членам Оргкомітету забороняється використовувати нецензурну лексику.

Затверджено і введено в дію рішеннями Оргкомітету 9.07.2011р. Правки внесені 16.07.2011р.
 
Марк_ЗобовДата: Среда, 16/Ноября/2011, 04:49:11 | Сообщение # 20
Глобальный мыслитель
Группа: Друзья
Сообщений: 91
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline
Положення про Оргкомітет по створенню
Громадянського руху «За Народовладдя!»

==============================================
Оргкомітет – тимчасова організаційна структура, призначена для підготовки та проведення установчого з’їзду Громадянського руху "За Народовладдя!" (надалі – ГР "За Народовладдя!"), мета якого – ліквідація в Україні фінансово-олігархічного режиму, усунення від влади осіб, що дискредитували себе, утвердження в Україні реального народовладдя, як загальнонародного самоврядування, при якому виключно дух, інтелект та воля народу визначають правила спільного буття в країні і кожен її громадянин має можливість брати участь у створенні та прийнятті рішень, контролювати діяльність всіх гілок влади.

Для досягнення своєї мети Оргкомітет може вдаватися до будь-яких дій та заходів, що не суперечать Конституції України.

Структура Оргкомітету та його завдання

1. Оргкомітет складається із центрального координуючого органу - Ради Оргкомітету, та його регіональних відділень по Україні та за кордоном.

2. До складу Ради Оргкомітету входять персоналії, яки виконують завдання всеукраїнського рівня, та представники регіональних відділень. Рада Оргкомітету структурується по наступним секторам:
• науковий,
• суспільно-політичний,
• підприємницький,
• інформаційний,
• правовий.
Кожен член Ради Оргкомітету може працювати в будь який кількості секторів.

3. Регіональні відділення Оргкомітету створюються за рішенням Ради Оргкомітету, згідно якого в регіон делегується повноважний представник Оргкомітету для здійснення організаційних дій та формування відділень. Рада Оргкомітету координує та контролює процес створення регіональних відділень і може змінювати свого представника. Регіональні відділення діють на засадах цього Положення.

4. Основні завдання Ради Оргкомітету:
• формування регіональних відділень, координація та контроль їх діяльності;
• створення засадничих документів ГР "За Народовладдя!", організаційних та вихідних документів Оргкомітету, внесення змін та доповнень до цих документів, в тому числі до цього Положення;
• розповсюдження інформації про створення ГР «За Народовладдя!», проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших всеукраїнських заходів, що популяризують ідеї ГР "За Народовладдя!", з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців.

5. Основні завдання регіональних відділень:
• розповсюдження інформації про створення ГР «За Народовладдя!», проведення презентацій, круглих столів, консультацій та інших місцевих заходів, що популяризують ідеї ГР "За Народовладдя!", з метою приєднання до складу Оргкомітету однодумців.
• виконання рішень Ради Оргкомітету.

Членство в Оргкомітеті

6. Членами Оргкомітету можуть бути особи, які підтримують мету ГР "За Народовладдя!" та методи її досягнення, які викладені в Зверненні Оргкомітету, розділяють принципи взаємовідносин, закладені в Організаційних основах ГР "За Народовладдя!" та відображені в цьому Положенні, зобов'язуються виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання.

7. Членом Оргкомітету може стати особа, яка має активну життєву позицію у відстоюванні народовладдя, має навички організаторської діяльності, має можливість та готова витрачати свій час та власні знання і досвід для досягнення мети Оргкомітету, сприймає суть Оргкомітету як ділового дієвого органу та вміє працювати в команді. Кожен член Оргкомітету відповідає за певний напрямок діяльності Оргкомітету.

8. Членство в Оргкомітеті є особисте та не може бути представництва члена оргкомітету іншою довіреною особою чи іншим членом Оргкомітету навіть при наявності письмового доручення. Делегований представник регіонального відділення Оргкомітету на засіданні Ради Оргкомітету має статус законного представника всього відділення, а не окремих його членів.

9. Членство в Оргкомітеті добровільне. Будь-хто за власним бажанням може подати заяву з проханням прийняти до складу Оргкомітету, та вийти з нього за письмового попередження про це Оргкомітет. Не менш ніж перші три кандидата до складу регіонального відділення Оргкомітету приймаються рішенням Ради Оргкомітету.

10. Прийом (кооптація) до складу Оргкомітету відбувається прийняттям відповідного рішення Радою Оргкомітету чи його регіональним відділенням за наявності письмової заяви затвердженої форми та рекомендації члена Оргкомітету. У разі відсутності рекомендації майбутній член Оргкомітету набуває статусу «Прихильника» до моменту прояву його активності в роботі Оргкомітету. Після цього «Прихильник» може стати членом Оргкомітету по колегіальному рішенню членів Оргкомітету (будь то Рада Оргкомітету чи регіональне відділення). Рішення повинно прийматися консенсусом.

11. Виключення зі складу Оргкомітету здійснюється за умови:
• надходження особистої заяви про вихід зі складу Оргкомітету (заява розглядається на засіданні, але рішення про виключення при цьому не приймається, інформація береться до відома);
• прийняття відповідного рішення за умови систематичного порушення членом Оргкомітету принципів взаємовідносин в Оргкомітеті або дискредитації Оргкомітету словами та вчинками. Кожен виключений має право бути поновлений в складі Оргкомітету.

12. Членство в Оргкомітеті тимчасово призупиняється за умови, якщо член Оргкомітету не присутній на засіданнях не менше 3-х разів підряд. Призупинення констатується членами Оргкомітету на початку третього засідання за його відсутності и не потребує прийняття рішення. Призупинення членства можливе і за відповідною заявою, яка оприлюднюється на засіданні Оргкомітету і приймається до відома. Відновлення членства здійснюється рішенням Оргкомітету на прохання прибулого на засідання.

13. В своїй діяльності члени Оргкомітету користуються рівними правами і несуть рівні зобов'язання.

14. Кожен член Оргкомітету має право:
• брати участь у виробленні, прийнятті і реалізації рішень Оргкомітету;
• вносити до Оргкомітету свої пропозиції і документи;
• отримувати інформацію з питань діяльності Оргкомітету;
• вільно вийти із складу Оргкомітету,
• здійснювати суспільно-корисну діяльність поза межами Оргкомітету.

15. Кожен член Оргкомітету зобов'язаний:
• виконувати рішення Оргкомітету;
• дотримуватись у своїй діяльності положень Звернення Оргкомітету і Організаційних основ ГР "За Народовладдя!", виконувати вимоги Положення про Оргкомітет та всі взяті на себе завдання;
• дбати про зміцнення авторитету Оргкомітету.

Організація діяльності Оргкомітету

16. Діяльність Оргкомітету організується шляхом прийняття і виконання колегіальних рішень Ради і відділень Оргкомітету. Рішення приймаються на очних засіданнях оргкомітету або його відділень та методом збору електронних підписів всіх членів. Рішення на очному засіданні приймаються простою більшістю від присутніх (один член Оргкомітету має один голос і не може голосувати від імені та за дорученням іншого члена). Рішення, прийняте за допомогою збору підписів, є правочинним, якщо за нього проголосувала більшість складу Ради (відділення).

17. Засідання Ради Оргкомітету вважаються дійсними за умови присутності не менш половини її членів. Відсутні члени Ради самостійно вивчають прийняті рішення і приймають їх до виконання беззаперечно, але можуть надавати додаткову інформацію у будь-якій формі, письмово чи у вигляді коментарів на інтернет-ресурсах Оргкомітету.

18. Засідання Ради Оргкомітету відбуваються за необхідністю. Термін та місце проведення, голова та секретар наступного засідання Оргкомітету призначаються на попередньому його засіданні. Голова та секретар відповідають за підготовку порядку денного наступного засідання. В разі форс-мажору мають право перенести засідання.

19. Періодичність засідань та форма праці між засіданнями регіональних відділень Оргкомітету здійснюється згідно затвердженого самостійного колегіального рішення членів відповідного відділення з обов’язковим повідомленням Ради Оргкомітету. Керують роботою регіональних відділень повноважні представники Оргкомітету.

20. На засіданні Ради Оргкомітету спочатку підтверджуються повноваження раніше обраних голови та секретаря, або з поважних обставин обираються інші. Голова і секретар забезпечують проведення засідання та зобов’язані протягом 3-х днів розмістити інформаційне повідомлення про засідання Оргкомітету на інтернет-ресурсах Оргкомітету. Кожне регіональне відділення Оргкомітету має на інтернет-ресурсах власну сторінку, де відображаються всі рішення, звіти та новини в роботі відділення.

21. Будь-які документи та тексти усних звернень від імені Оргкомітету, в обов'язковому порядку розглядаються на очних засіданнях Оргкомітету та приймаються простою більшістю присутніх.

22. Проекти рішень і документів Оргкомітету можуть готувати всі члени Оргкомітету за бажанням. Проект повинен бути розмноженим у необхідній кількості й запропонованим до порядку денного. Мова документа (українська або російська) за бажанням автора. Після прийняття документу він, за необхідності, перекладається іншими мовами. Всі офіційні документи Оргкомітету повинні мати версії українською, російською та англійською мовами.

23. Будь-який документ, розглянутий на засіданні Оргкомітету, обов'язково проходить такі стадії, як прийняття за основу, прийняття виправлень до кожної статті й прийняття в цілому. Якщо документ не вдається прийняти протягом одного засідання, для його редагування в період між засіданнями здійснюється інтернет-обговорення.

Організація діяльності в інформаційному секторі

24. Інформаційний сектор призначене для швидкого та зручного забезпечення інформацією як членів Оргкомітету по створенню ГР «За Народовладдя!», так і громадян України. Робота Оргкомітету повинна бути висвітлена в якомога більшій кількості засобів масової інформації, щоб українці змогли оцінити пропозиції Оргкомітету та надати їм належну оцінку.

25. Основні напрямки роботи в інформаційному секторі:
• Створення та підтримка Інтернет ресурсів, які будуть сприяти поширенню інформації та полегшать спілкування членів Оргкомітету з іншими членами громадянського руху, а також з громадянами України, яким не байдужа доля нашої держави.
• Налагодження зв’язків з засобами масової інформації, висвітлення інформації на усіх можливих Інтернет ресурсах, блогах, друкованих виданнях, на телебаченні і радіо.

Принципи взаємовідносин в Оргкомітеті

В своїй діяльності члени Оргкомітету керуються такими принципами:
• Рівності всіх членів один перед одним.
• Взаємоповаги і толерантного ставлення членів Оргкомітету один до одного.
• Терпимості до іншої мови, національності, віросповідання, приналежності до іншої ідеології у громадській діяльності.
• Позитивізму та добродушності в спілкуванні.
• Консолідації навколо загальної мети та виконання прийнятих рішень.
• Конструктивізму та доцільності в пропозиціях.
• Відмова від претензій на першочерговість або авторство в будь-якій сфері діяльності Оргкомітету.
• Відмова від авторитаризму та інтриг.
Під час спілкування на інтернет-ресурсах Оргкомітету, проведення засідань та заходів членам Оргкомітету забороняється використовувати нецензурну лексику.

Затверджено і введено в дію рішеннями Оргкомітету 9.07.2011р. Правки внесені 16.07.11, 8.10.11, 5.11.11.
 
Форум » Народовластие » Народовластие » Положення про Оргкомітет (по створенню Громадянського Руху "За Народовладдя !")
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтов - uCoz